Intern salgsafdeling

Lars Jessen

Sales Back Office - Presales & Order Manager

76 31 98 45
lars.jessen@still.dk

Henning Jørgensen

Sales Back Office - Technical Sales Manager

76 31 98 25
henning.joergensen@still.dk

Anders Fischer

Sales Back Office - Demo fleet

76 31 98 43
anders.fischer@still.dk

Malene Holm

Sales Back Office - Ordrebehandler

76 31 98 13
malene.holm@still.dk

Lasse Steen

Sales Back Office - Ordrebehandler

76 31 98 16
lasse.steen@still.dk

 

 

Heidi Pallisbo

Sales Back Office - Ordrebehandler

30 127 597
heidi.pallisbo@still.dk

Cecilie Toft

Sales Back Office - Ordrebehandler

76 31 98 27
cecilie.toft@still.dk

Annitta Bladtkramer

Rental controller

76 31 98 37
annitta.bladtkramer@still.dk

Cookie Panel

STILL bruger cookies for at give dig den bedste oplevelse på vores hjemmesider og for at give mulighed for at indsamle anonymiserede data om brugernes samlede anvendelse af vores hjemmesider. Du kan læse mere om de data, der indsamles, og hvordan du kan deaktivere dem, ved at læse vores cookie-politik. Cookie-politik.

Ved at besøge vores hjemmesider, giver du tilladelse til, at vi anvender cookies. Ved at lukke denne besked, giver du tilladelse til, at vi anvender cookies på denne enhed i henhold til vores cookie-politik, med mindre du har slået dem fra.