Værksted

Thomas Munch

Værkfører

30 12 75 18
thomas.munch@still.dk

Kenneth Petersen

Værkførerassistent

61 18 69 69
kennethdenby.petersen@still.dk

Henning Kaack

Mekaniker

76 31 98 26
henning.kaack@still.dk

Kurt Jepsen

Mekaniker

76 31 98 26
kurt.jepsen@still.dk

Jesper Kristensen

Mekaniker

76 31 98 26
jesper.kristensen@still.dk

 

Ivor Kilfedder

Mekaniker

76 31 98 26
ivor.kilfedder@still.dk

Claus H. Korsholm

Mekaniker

76 31 98 26
claus.hessel.korsholm@still.dk

René Westi

Mekaniker

76 31 98 26
rene.westi@still.dk

Frank Skov Nielsen

Mekaniker

 76 31 98 26
frank.skov.nielsen@still.dk

 

 

Otto Thiemer Thrane

Mekaniker

76 31 98 26
otto.thiemer.thrane@still.dk

 

 

Rasmus Evertsen-Mamsen

Mekaniker

76 31 98 26
rasmus.evertsen-mamsen@still.dk

Michal Miroslaw Markowski

Mekaniker

76 31 98 26
michal.markowski@still.dk

Søren Mariegaard

Mekaniker

76 31 98 26
soeren.mariegaard@still.dk

Lars Wagner Hansen

Mekaniker

76 31 98 26
lars.wagner-hansen@still.dk

Magnus Glumsø

Mekaniker

76 31 98 26
magnus.glumsoe@still.dk

Niels Holst

Lærling

Magnus Lysen Priisholm

Lærling

Leif Knudsen

Maler / arbejdsmand

 

Tommy Stensby

Arbejdsmand

Cookie Panel

STILL bruger cookies for at give dig den bedste oplevelse på vores hjemmesider og for at give mulighed for at indsamle anonymiserede data om brugernes samlede anvendelse af vores hjemmesider. Du kan læse mere om de data, der indsamles, og hvordan du kan deaktivere dem, ved at læse vores cookie-politik. Cookie-politik.

Ved at besøge vores hjemmesider, giver du tilladelse til, at vi anvender cookies. Ved at lukke denne besked, giver du tilladelse til, at vi anvender cookies på denne enhed i henhold til vores cookie-politik, med mindre du har slået dem fra.