Sjælland

Morten Nyhuus Hornsleth

Regional Service Manager

29 21 61 66
morten.nyhuus@still.dk

Sune Bergkrantz

Montør

21 42 05 91
sune.bergkrantz@still.dk

Erik Pedersen

Montør

20 23 51 88
erik.pedersen@still.dk

Henrik Maegaard

Montør

40 38 61 90
henrik.maegaard@still.dk

Johnny Drost Larsen

Montør

29 26 57 69
johnny.larsen@still.dk

Kjeld Holberg Pedersen

Montør

23 21 56 83
kjeld.holberg@still.dk

Peer Jørgensen

Montør

23 21 56 82
peer.joergensen@still.dk

Peter Nørgaard

Montør

20 47 39 10
peter.noergaard@still.dk

 

Peter Egholm

Montør

40 18 54 60
peter.egholm@still.dk

 

Jan Schou

Montør

23 35 91 53
jan.schou@still.dk

Søren Sewohl Pedersen

Montør

23 35 91 23
soeren.sewohl.pedersen@still.dk

Jack Thomas Andersen

Montør

24 65 07 22
jack.thomas.andersen@still.dk

Michael Olsen

Montør

30 50 66 08
michael.olsen@still.dk

Henrik Møller

Montør

24 63 32 24
henrik.moeller@still.dk

Allan Pedersen

Montør

30 58 58 35
allan.pedersen@still.dk

Cookie Panel

STILL bruger cookies for at give dig den bedste oplevelse på vores hjemmesider og for at give mulighed for at indsamle anonymiserede data om brugernes samlede anvendelse af vores hjemmesider. Du kan læse mere om de data, der indsamles, og hvordan du kan deaktivere dem, ved at læse vores cookie-politik. Cookie-politik.

Ved at besøge vores hjemmesider, giver du tilladelse til, at vi anvender cookies. Ved at lukke denne besked, giver du tilladelse til, at vi anvender cookies på denne enhed i henhold til vores cookie-politik, med mindre du har slået dem fra.