Midt- og Nordjylland

Alfred Nielsen

Montør

21 77 30 53
alfred.nielsen@still.dk

Arne Bach Nielsen

Montør

23 21 56 87
arne.bach@still.dk

Conrad Conradsen

Montør

40 25 65 87
conrad.conradsen@still.dk

Karsten Fastrup Jensen

Montør

29 26 57 86
karsten.fastrup.jensen@still.dk

John Georgsen

Montør

20 15 72 21
john.georgsen@still.dk

Michael Rasmussen

Montør

23 21 56 89
michael.rasmussen@still.dk

Finn Skov

Montør

40 33 61 58
finn.skov@still.dk

Keld Kristensen

Montør

21 14 85 95
keld.kristensen@still.dk

 

 

Tim Korneliussen

Montør

23 35 91 46
tim.korneliussen@still.dk

Finn Rolighed

Montør

27 13 98 28
finn.boisen@still.dk

Allan Christensen

Montør

21 77 86 33
allan.christensen@still.dk

Michael Riis

Montør

27 13 25 15
michael.riis@still.dk

Steen Fjordbak

Montør

40 40 45 72
steen.fjordbak@still.dk

Ole Laursen

Montør

23 21 56 85
ole.laursen@still.dk

Dennis Højager-Nielsen

Montør

23 21 56 86
dennis.hojager-nielsen@still.dk

Ib Nielsen

Montør

51 50 50 36
ib.nielsen@still.dk

Anders Olesen

Montør

40 41 43 43
anders.olesen@still.dk

Sam Korneliussen

Montør

20 15 72 21
sam.korneliussen@still.dk

Cookie Panel

STILL bruger cookies for at give dig den bedste oplevelse på vores hjemmesider og for at give mulighed for at indsamle anonymiserede data om brugernes samlede anvendelse af vores hjemmesider. Du kan læse mere om de data, der indsamles, og hvordan du kan deaktivere dem, ved at læse vores cookie-politik. Cookie-politik.

Ved at besøge vores hjemmesider, giver du tilladelse til, at vi anvender cookies. Ved at lukke denne besked, giver du tilladelse til, at vi anvender cookies på denne enhed i henhold til vores cookie-politik, med mindre du har slået dem fra.