Fyn og Sydjylland

Christian Baagøe

Regional Service Manager

20 12 86 80
christian.baagoe@still.dk

Kaj Andersen

Montør

30 12 72 61
kaj.andersen@still.dk

Brian Madsen

Montør

29 45 78 95
brian.madsen@still.dk

Jørn Gregersen

Montør

40 40 98 75
joern.gregersen@still.dk

 

Bjørn Brødsgaard

Montør

51 16 14 17
bjorn.brodsgaard@still.dk

Martin Hjorth

Montør

23 43 75 87
martin.hjorth@still.dk

Preben Buch

Montør

51 51 58 83
preben.buch@still.dk

John Hansen

Montør

40 20 28 40
john.a.hansen@still.dk

Erik Feldfoss

Montør

21 34 96 01
erik.feldfoss@still.dk

Bjarne Råbjerg

Montør

50 79 93 56
bjarne.rabjerg@still.dk

Bo Molls Rasmussen

Montør

50 79 93 57
bo.mollsrasmussen@still.dk

 

Tom Frederiksen

Montør

20 28 35 37
tom.frederiksen@still.dk

Thomas Dinesen

Montør

30 36 78 56
thomas.dinesen@still.dk

Kenneth Larsen

Montør

21 44 22 80
kenneth.larsen@still.dk

Klaus Glenstrup Nielsen

Montør

24 62 52 51
klaus.glenstrup.nielsen@still.dk

Jakob Johansen

Montør

51 51 56 10
mailto:jakob.johansen@still.dk

Kristoffer Enøe Jensen

Montør

60 17 08 06   
kristoffer.enoe.jensen@still.dk

Dan Schuchardt

Montør

21 84 84 82   
dan.schuchardt@still.dk

René Fredslund

Montør

   
rene.fredslund@still.dk

Cookie Panel

STILL bruger cookies for at give dig den bedste oplevelse på vores hjemmesider og for at give mulighed for at indsamle anonymiserede data om brugernes samlede anvendelse af vores hjemmesider. Du kan læse mere om de data, der indsamles, og hvordan du kan deaktivere dem, ved at læse vores cookie-politik. Cookie-politik.

Ved at besøge vores hjemmesider, giver du tilladelse til, at vi anvender cookies. Ved at lukke denne besked, giver du tilladelse til, at vi anvender cookies på denne enhed i henhold til vores cookie-politik, med mindre du har slået dem fra.